Czas Na Sesję

Hong Kong nocą - czyli twarze w świetle neonów

Ogłoszenie

termin nadsyłania postaci to 11.1.2009. I proszę się go trzymać...

#1 2009-01-09 15:35:07

Święchu

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 49
Punktów :   

Nocny Klub w Hong Kongu...

Padła propozycja założenia Nocnego Klubu w HK na sesji:) Pomysł wydaje mi się ciekawy, bo taki klub nie byłby tylko miejscem spotkań ale także samym Schronieniem dla graczy, a jak wiemy wampir bez schronienia to kiepski wampir...
Więcej szczegółów udzieli Tomek z Anią    <--- czekamy

Offline

 

#2 2009-01-12 15:15:32

Tomek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 11
Punktów :   

Re: Nocny Klub w Hong Kongu...

To jak tak w skrócie dla tych którzy ewentualnie grają ze mną i Anią (Veto i ktoś jeszcze?). Klub jak pisał Święchu ma być naszym schronieniem, ale tez źródłem dochodów, skarbcem, przechowalnią sekretów, miejscem torturowania opornych i wszystkim tym co każdy szanujący się krwiopijca potrzebuje do niezycia.

Poza tymi oczywistościami chciałbym aby ten klub pretendował do miana elizjum. Oczywiscie zdaję sobie sprawę, że takie miejsce już istnieje na pewno w HK, albo nawet kilka, jednak kolejne "neutralne" miejsce nie zaszkodzi społeczności wampirzej, a nam przyniesie bardzo wymierne kożyści (status, kontakty, prestiż itp.)

Co do postaci to najbardziej ogólnikowo jak sie da, ja będę grał fizolem, klasycznym wojakiem, rębajłą, karkiem czy jak kto tam zwie takie potworki. Ania będzie grać osobą władającą słowem, manipulantką, intrygantką itp (wiadomo o co chodzi). Fajnie gdyby reszta ekipy wrzuciłą tu dosłownie po 5 słów opisujących podobnie jak powyżej swoje postacie. Dobrze gdbyśmy wszyscy mieli po jednej kropce na status w mieście (nacisk) i ewentualnie w przymierzu (bez nacisków).

Offline

 
Oczyma Duszy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fenestrainterra.pun.pl www.forumb2.pun.pl www.fbgaming.pun.pl www.senior.pun.pl www.amforum.pun.pl